Kozmetik sektöründe edindiğimiz 55 yıllık geçmişimizi ,mobilya sektöründeki 20 yıllık tecrübemizle birleştirip gelişen sektördeki vizyonumuzu daha sağlam adımlarda devam ettirmekteyiz.

Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan ürünlerimizle, yıllara dayanan deneyimlerimizden güç alıyoruz.

Türkiye geneline yayılan geniş servis ve hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan DP CONCEPT, sizlere bir kuaför salonundan çok daha ötesini, yepyeni ve sadece size özel bir salon concepti sunuyor

DP CONCEPT malzemeleri, renkleri, tasarımları ve diğer tüm özellikleriyle genç, dinamik ve moderndir. Size yalnızca yeni bir salon heyecanını yaşatmakla kalmaz, zaman tanımayan tasarımlarıyla salonunuzdaki dinamizmi yaşatmaya yıllar boyu devam eder.

DP İç Mimarlık anahtar teslim projelerinizde konusunda uzman mimari ekibimizle hizmetinizde. sizlerin fikirlerini ve hayallerini dinleyerek yarattığı yeni mekan tasarımlarınızın projelendirme aşamasından başlayarak uygulamaların bitimindeki süreci profosyonel ekibiyle hayata geçirir.

Farklı beğenilere seslenen alternatiflerimiz , kalitenin en doğal halini sunan çözümlerimiz ve ulaşılabilir tasarım anlayışımızla , salonunuza fark katmak için sizi bekliyoruz.